Bridgestone Blizzak LM32 Kış Lastiği Fiyatları

Bridgestone Blizzak LM32, gelişmiş birçok yeni teknolojisiyle kış şartlarında mutlak hakimiyeti hedefleyen araç kullanıcıları için geliştirilmiştir. Bridgestone Blizzak LM32 ile birlikte karlı ve ıslak zemin performansları tek bir desende mükemmel bir dengede yeralmaktadır.
Özel olarak tasarlanmış zig-zag şeklindeki kanalcıklar, ilave kenar etkisi yaratarak, kaygan zeminlerde yol kavrama yeteneğini artırır. Yüksek yatay oluk hacmi ile daha yüksek kesme etkisi kazanılmaktadır.

Bridgestone Blizzak LM32 Daha geniş doğrusal oluklar ile daha yüksek su tahliyesi gerçekleştirilir, böylece daha düşük suda kızaklama riski oluşur. Yüksek yatay oluk hacmi ile su merkezden dışarıya daha hızlı tahliye edilir, suda kızaklama riski azalır. Desen sertliği kuru zemin performansını arttıracak şekilde optimize edilmiştir.

Geleneksel polimerden farklı olarak silika ile güçlü bağ oluşturan Yeni RC Polimeri sayesinde daha iyi silika dağılımı ve daha iyi ıslak zemin performansı.

Bridgestone Blizzak LM32 Daha dengeli basınç dağılımı sağlanır, bu sayede tüm yol şartlarında üstün tutunma elde edilir. Azaltılmış ağırlık sayesinde daha düşük yuvarlanma direnci elde edilmektedir, bu da yakıt verimliliğini artırmaktadır.

LM32

Bir önceki yazımız olan Kar Üzerinde Güvenli Sürüş İçin Lassa Snoways 3 başlıklı makalemizde Lassa Snoways 3 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sayfayı Paylaş
error