Kış Lastiği Fiyatları http://www.kislastigifiyatlari.net Sat, 24 Aug 2019 11:15:30 +0000 tr hourly 1 Kış Lastiği Uygulaması 2019 İçin Yayınlandı http://www.kislastigifiyatlari.net/kis-lastigi-uygulamasi-2019-icin-yayinlandi/ Fri, 30 Aug 2019 11:13:10 +0000 http://www.kislastigifiyatlari.net/?p=2694 Kış lastiği uygulaması kış mevsimine özgü hava koşulları nedeniyle olabilecek kazaları en düşük düzeye çekmek amacı ile uygulanır.Kış lastiği uygulaması yasal bir zorunluluktur. Kar yağmamış olsa bile soğuk hava nedeniyle özellikle geceleri yerler buz tutar. Bu nedenle de normal lastiklerin fren mesafesi kış lastiklerine oranla çok daha uzun olmaktadır. Yerlerde buz olması nedeniyle en çok kazaya rastlanan zaman aralığı, 1 Aralık-1 Nisan arasıdır.

Kış Lastiği Uygulama Zamanı

Kış lastiği uygulama zamanı İçişleri Bakanlığı tarafından bir genelge ile 81 ile bildirildi.Bu bildiriye göre Kış lastiği uygulaması 01 Aralık 2019 tarihinde başlayıp 1 Nisan 2020 tarihinde sona eriyor.

Kış Lastiği Uygulaması Zorunlu Olan Grup

Kış lastiğini zorunlu olarak uygulaması gereken grup İçişleri Bakanlığı genelgesinde belirtilmiştir. Bu bilgiye göre kış lastiğini şehirlerarası karayollarında seyahat eden bütün kamyon, çekici, tanker, kamyonet, minibüs, otobüs gibi araçlar ile Karayolları Taşıma Yönetmeliğinde A yetki belgesine kayıtlı araçların 1 Aralık, 1 Nisan arasında kış lastiği uygulamasına zorunlu olarak uymak durumundadır. Bunun dışında okul servisi gibi özel amaçlar için kullanılan taşıtlarda kış lastiği olup olmadığı daha da dikkatli bir şekilde kontrol edilecektir.

Bu yaptırıma uymayan araç sahiplerine cezai işlem uygulanacaktır.

Kış Lastiği Denetimi

Kış lastiği kontrolünden sorumlu devlet kurumları şunlardır:

 • Gümrük ve Ticaret Bakanlığı,
 • Emniyet Genel Müdürlüğü,
 • Jandarma Genel Komutanlığı

Kış lastiği kontrolü gerekli görüldüğü durumlarda Bakanlık tarafından valiliklere de devredilebilir.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının hazırlamış olduğu ve 2012’den bu yana yürürlükte bulunan ‘’Araçların Yüklenmesine İlişkin Ölçü ve Usuller ile Tartı ve Boyut Ölçüm Toleransları Hakkındaki Yönetmelik’’ Kanun Hükmünde Kararname olup uyulması yasal olarak zorunludur.

Kışlastiğitakmayan araçların trafikte seyretmelerine izin verilmez. Bunun dışında gerekli  durumlarda, trafiğin çok sıkışık olduğu yerlerde çekici kamyon, tanker benzeri araçlar yetkili kişinin uygun gördüğü alana çekilerek trafiğin hafiflemesine kadar bekletilebilir. Bu kapsama sadece ağır tonajlı araçlar dahil edilmektedir.

Bu kadar üzerinde durulan bir konuyu ihmal etmeyin ve bu konuda sizin için hazırlamış olduğumuz avantajlı ürünlere göz atmak için lütfen  www.kislastigifiyatlari.net adresinden web sitemizi ziyaret ediniz.

]]>
Kış Lastiği Kampanyası İle Yanınızdayız http://www.kislastigifiyatlari.net/kis-lastigi-kampanyasi-ile-yaninizdayiz/ Sun, 25 Aug 2019 11:10:30 +0000 http://www.kislastigifiyatlari.net/?p=2691  Kış Lastiği Kampanyası İle Yanınızdayız

Kış lastiği kampanya koşullarımızı sizler için çok cazip olacak şekilde hazırladık. Kış lastiği kampanya koşullarımız hakkında bilgi almak için  www.kislastigifiyatlari.net sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Sitemizi kolayca gezilerek, bilgi alınabilecek şekilde sizler için özenle tasarladık

Kış Lastikleri ve Mühendislik

Kış lastikleri gerçekten etkileyici mühendislik ürünleridir. Kış lastikleri bütün koşullarda yolda giderken ve yolun yüzeyine tutunurken yüzeyindeki karmaşık kanallar ile alttan kontrol edilir ve zemine pompa özelliği ile yapışır. Bu nedenle kış lastiklerinin yüzeyinin tasarımında dört mevsim lastiklerine ya da yaz lastiklerine oranla daha detaylı desenler görünür.

Herhangi bir yaz lastiğinin düz ve kaygan yüzeyi su ile ıslanmış zeminlerde problem olmasa da, zorlu kış koşullarında, kış lastiğinin sırtındaki tırtıklar sizi doğru yönde tutmak için yolu sıkıca kavrar ve bir pompa etkisi yaratarak yola yapışır. Bu koşullarda yaz lastiklerini kesinlikle önermiyoruz.

Kış lastikleri özellikle iş araçları için doğru seçimlerdir. Kış sürüşünüzde düzey atlamak isterseniz kış lastiği bu işin olmazsa olmazıdır.

Kış Lastiği Seçenekleri

Kış lastikleri çok geniş bir pazardır. Tam ihtiyacınızın ne olacağına karar vermek için zorlanabilirsiniz. Bu nedenle bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Sizi konu ile ilgili her detay hakkında bilgilendirmekten mutluluk duyacağız. Ayrıca kış lastiği kampanyası koşullarımızı da çok beğeneceğinize eminiz.

Kış Lastiği Seçimi Önerileri

Kış lastiği seçiminde önce karşılaşacağınız en kötü koşulları düşünün şimdi bir de bu koşullarla ne kadar sık karşılaşacağınızı düşünün. Seçim yaparken lastiğin kar ve buz tutuşunu, tam olarak nasıl yolu kavradığını ve sürüş keyfiniz de dahil olmak üzere bütün istek ve ihtiyaçlarınızı göz önünde tutun. Eğer kış aktiviteniz aile sedanınızla şehir içinde gidip gelmek ise, çok pahalı lastiklere yönelmenize gerek yoktur.

Fakat kışın otokross yapmayı seviyorsanız ya da yüksek beygir gücünde bir spor arabanız varsa o zaman size özel tasarım kauçukla imal edilmiş üstün performanslı lastikleri tavsiye ediyoruz.

Sizler için hazırlamış olduğumuz kış lastiği kampanyası toplu sipariş verdiğiniz takdirde daha da uygun bir hale gelebilir. Bu gibi özel koşullar için lütfen bizimle iletişim adresimiz üzerinde temas kurun.

]]>
En İyi Kış Lastiği http://www.kislastigifiyatlari.net/en-iyi-kis-lastigi/ Tue, 20 Aug 2019 11:08:17 +0000 http://www.kislastigifiyatlari.net/?p=2688 En iyi kış lastiğini almak istiyorsanız hiç tereddüt etmeden iletişim adresimizden bizimle iletişim kurun. En iyi kış lastiği konusunda oldukça iddialıyız. Lütfen öncelikli olarak  www.kislastigifiyatlari.net sitemizi inceleyin.

Kötü Hava Koşullarında Kış Lastiği

Kötü hava koşulları yolda sürüş yeteneğinizi olumsuz etkiler. Aracınız dört teker çekişe sahip olsa dahi kış lastikleri aracınızın performansını arttıracaktır. Aynı zamanda aracınıza ve sürüşünüze güveninizi artacaktır.

Ancak her lastiği diğerinden farklı kılan özellikleri mevcuttur. Bazıları kar seviyesi yüksekken iyi çalışır, Bazıları ise buz üzerinde daha iyi performans verir. Bazı kar lastiklerinin sağlam ve cesur sırt desenleri vardır. Bazı kar lastikleri ise kavramada sürücüye yardımcı olan daha ince yarıklar vardır.

Kış lastikleri dünyasında kaybolabilirsiniz. Çünkü her biri farklı senaryolar için özel olarak tasarlanmıştır. Fakat hiç kendinizi zor durumda hissetmeyin size bütün sorularınıza cevap vermek için buradayız. Böylece sizin için en iyi kış lastiği hangisi olduğuna kolayca karar verebilirsiniz.

Kışın çok fazla kar ve buz olan yerlerde yaşıyorsanız ya da bu bölgelere sık sık seyahat ediyorsanız dört mevsim lastiklerine fazla güvenmemenizi öneriyoruz. Dört mevsim lastikleri ne kadar iyi tasarlanmış olursa olsun kış mevsiminin en kötü koşulları için tercih edilmek üzere üretilmezler.

Kış Lastiklerinin Özellikleri

Kış lastiklerinin özellikleri genel olarak şunlardır:

 • Kış lastikleri donma sıcaklıklarında ve buzlu yüzeylerde daha iyi çekiş sağlaması için tasarlanmış özel bir kauçuk bileşiği kullanılarak yapılır.
 • Kış lastiklerinin sırtında maksimum çekişi sağlamak amacıyla bu koşullar için özel oluklar bulunur.
 • Günümüzde özellikle yüksek performanslı araçlar için imal edilmiş bir kaç tür kış lastiği de bulunuyor. Bu lastiklerin özelliği iyi bir yol tutuşuna sahip olmaları ve kışın kuru havalarda yollara daha da iyi yola yapışmaktır.

Bütün profesyonel sürücülerin kabul ettiği görüş aracınızın iyiliği tamamen lastiklerinizin ne kadar iyi olduğuna bağlıdır. Piyasadaki en iyi yol tutuşuna ve en akıllı sisteme sahip bir arabanız olsa bile lastikleriniz iyi bir sürüş için uygun değilse kesinlikle istediğiniz performansı alamazsınız. Unutulmaması gereken bir konu en iyi kış lastiği için şirketlerin harcadıkları milyonlarca dolar kesinlikle boşuna değildir.

.

 

]]>
205 55 r16 Kış Lastiğini Gururla Sunuyoruz http://www.kislastigifiyatlari.net/205-55-r16-kis-lastigini-gururla-sunuyoruz/ Thu, 15 Aug 2019 11:05:56 +0000 http://www.kislastigifiyatlari.net/?p=2685  205 55 r16 kış lastiğini sitemizde sizler için satışa sunuyoruz.205 55 r16 Kış lastiği Alman otomobil organizasyonu 2019 yılında test etti. Bu testlerde 205 55 r16 Kış lastiği mükemmelsonuçlar aldı.

205 55 r16 Kış Lastiği Test Sonuçları

205 55 r16 kış lastiği test sonuçları şunlardır:

 • Kuru zemin kavraması kaybı %15,
 • Islak zemin kavraması kaybı % 30,
 • Karlı zemin kavraması kaybı % 20,
 • Buzlu zemin kavraması kaybı % 10,
 • Gürültü ve konfor yüzde kaybı % 5,
 • Yakıt tüketimi % 10,
 • Aşınma payı % 10 ‘dur.

205 55 r16 Kış lastiği özellikle düşük yakıt tüketimi ve karlı yollarda gösterdiği performans nedeni ile bir numaralı kış lastiği olma özelliğini kazandı. 205 55 r16 Kış lastiğifiyatları ve benzeri bilgiler içinwww.kislastigifiyatlari.net  sitemizi ziyaret etmenizi rica ediyoruz.

205 55 r16 Kış Lastiği Özellikleri

205 55 r16kış lastikleri arasında bunlar çoğu alıcının ihtiyaç duyduğu lastiklerdir. Kışın işe gidip gelmek, şehir içinde dolaşmak ve asfaltlanmış yollara yapışma özelliği için çok tercih edilen lastiklerdir.

205 55 r16 kış lastiği sırtındaki görülmeyen bloklarısayesinde lastiğin sırtı karı tutarken, blok yapısının korunmasını sağlar.

Güvenilir bir kış performansı arıyorsanız ve garajda çok sayıda farklı büyüklükte aracınız varsa, o zaman sitemiz sizin için tek durak olabilir.

Sitemizdeki lastik fiyatları, lastik boyutuna bağlı olarak değişir ve bazı durumlarda belirli otomobillerde yalnızca belirli lastik boyutları bulunur. Eğer özel istekleriniz uyarınca siparişleriniz varsa lütfen iletişim adresimizden bizimle temasa geçiniz.

Termometre – 2 derece ve daha altına düştüğünde dört mevsim lastikleri ve yaz lastiklerinin yolu kavramasından daha fazlasına ihtiyaç duyulacağı unutulmamalıdır. Bu açıdan şimdiden konu hakkındaki tereddütlerinizi gidermek için sitemizi inceleyiniz.

Uzun yılların deneyimine sahip sürücüler kış lastiği kullanmaktan asla vazgeçmezler. Çünkü yollarda kalın kar tabakası olmasa ile soğuk havalarda yola yapışan bir lastiğin hem yakıt tüketimi, hem de güvenlik açısından çok önemli olduğunu çeşitli olaylarla öğrenmişlerdir.205 55 r16 Kış lastiğikullanıcılar tarafından daima önerilmektedir.

]]>
195 55 r16 Kış Lastiği Özellikleri http://www.kislastigifiyatlari.net/195-55-r16-kis-lastigi-ozellikleri/ Sat, 10 Aug 2019 11:03:11 +0000 http://www.kislastigifiyatlari.net/?p=2682 195 55 r 16 kış lastiği son derece kaliteli bir şekilde üretilmiştir.195 55 r 16 Kış lastiği konusunda söylenebilecek önemli bir konu Avrupa Birliği Standartları tarafından önerilen kriterlerine uygun üretildiğidir.

Avrupa Birliği Standartları

Avrupa Birliği Standartları 1 Temmuz 2012 ‘den sonra üretilen bütün ticari araçlar ve taşıtlar için üretilen lastiklerin belirli 3 performans özelliğine uymasını zorunlu kılmıştır. Bu kapsamda standart AB Lastik Etiketleri özellikleri belirlenmiştir. Bu özellikler şunlardır:

 • A’dan G’ye kadar gruplandırılan yakıt verimliliği,
 • A’DAN G’ye kadar gruplandırılan ıslak yol tutuşu,
 • Desibel cinsinden ölçülmek üzere gürültü emisyonudur.

Yönetmelik Kapsamı Dışındaki Lastikler

Yönetmeliğin kapsamı dışında kalan lastik grupları şunlardır:

 • Profesyonel arazi aracı lastikleri,
 • Yarış/ spor araç lastikleri,
 • Çivili lastikler,
 • T tipi geçici yedek,
 • Spor ve yarış arabaları gibi çekişi iyileştirmek için tasarlanarak üretilmiş belirli lastik tipleri,
 • 1990’dan önce üretilmiş olan ve izin verilen maksimum hızının 80km/s olan lastikler,
 • Çapı 254 mm’ye eşit ya da 635 mm’ye eşit olan jant lastikleridir.

Bu özellikler bir yandan trafikte ekonomik ve ekolojik verimliliği desteklemenin yanı sıra yol güvenliğini de arttırmaktadır.

Bahse konu 195 55 r 16 Kış lastiği bütün bu kriterleri kapsayacak şekilde imal edilmiş son derece kaliteli bir üründür.195 55 r 16 Kış lastiği bir Petlas ürünüdür. Bu kalitede bulabileceğiniz en uygun fiyat için  www.kislastigifiyatlari.net sitemizi bir kere tıklamanız yeterli olacaktır. Yapılan bütün tüketici yorumları 195 55 r 16 Kış lastiğinin,  fiyatının üzerinde bir kaliteye sahip olduğu hususunda görüş birliği içindedir.

Lastiğin Güvenlik Kontrolleri

Lastiğin güvenlik kontrolleri çeşitli tipleri için çeşitli hızlarda yapılmıştır.Bu konuda başlıca verilen değerler şunlardır:

 • 195 55 r 1691V XLLastiğin güvenlik kontrolleri için önerilen maksimum hız 240 km/saattir.
 • 195 55 r 16 87TLastiğin güvenlik kontrolleri için önerilen maksimum hız180 km/saattir.

195 55 r 16 Kış lastiğiilgili önemli ya da önemsiz bütün sorularınız için iletişim numaramızdan bizimle temasa geçin, unutmayın lütfen sizin aklınızdan geçen her soru bizim için çok önemlidir

 

]]>
Kış Lastiği Nereden Alınır ? http://www.kislastigifiyatlari.net/kis-lastigi-nereden-alinir/ Mon, 15 Jul 2019 08:56:01 +0000 http://www.kislastigifiyatlari.net/?p=2664 Kış lastiği satın almak isteyen kişilerin ilk başvurmaları gereken yer  POLATLASTİK.COM internet sitemizdir. Kış lastiği zorlu geçen kış şartları için oldukça önemlidir. Bu lastikler sayesinde araçlar karlı ve ıslak yollarda kaymaz ve herhangi bir kazanın yaşanmasının önüne geçilir. Geçtiğimiz yıllarda araçların kaymaması için tekerleklere zincir takılırdı. Ancak günümüzde bu işi kış lastikler görüyor. Kışa özel üretilen bu lastikler ani frenlemelerde dahi ıslak zeminlerde kaymayı en aza indirgiyor. Bu da trafik kazalarını büyük ölçüde azaltıyor. Kış lastiklerinin bu kadar önemli olmasından dolayı da devlet kış aylarında bu lastiklerin takılmasını zorunlu hale getirdi.

kış lastik fiyatları 2019

kış lastik fiyatları

 

En İyi Kış Lastiğini Nasıl Seçebilirim ?

Kış lastiğinin seçimi oldukça önemlidir. Kış lastikleri zorlu hava koşullarında aracı koruyan en önemli etkenlerden bir tanesidir. Bundan dolayı da kış lastiği seçimi dikkatli yapılmalıdır. Kış lastiklerinin yer tutuşu iyi olmalıdır. Bu lastiklerin hem ıslak, hem kuru hem de karlı zeminlerde kaymayı önlemesi gereklidir. Frenleme de dahi kaymayan lastikler en iyi kış lastikleridir. Hangi lastiği alacağı konusunda kararsız kalanlar ise sahip oldukları aracın üreticisinin önerdiği bir lastik olup olmadığına bakmalıdır. Şayet araç üreticisinin önerdiği bir lastik varsa bu kış lastiğinin alınmasında fayda vardır. Böyle bir öneri yoksa da yaz lastiğinin boyutlarında kış lastiğinin da alınması gereklidir.

Bütçeyi Sarsmayan Kış Lastikleri

Kış lastiklerini satın almak zorunludur. Aralık ayından itibaren herkesin aracında kış lastiğinin takılı olması gereklidir. Kış lastiğine geçmeyen kişiler ise ceza ile karşılaşacaklardır. Kış lastiğinin pahalı olmasından dolayı nasıl alacağını düşünen kişiler internet sitemizi ziyaret edebilirler. En kaliteli kış lastikleri en uygun fiyata web sitemiz aracılığıyla alınabilir. İnternet sitemizin araç sahiplerine sağladığı bu fırsat ile kişilerin cepleri yanmadan kış lastiklerini alabilelim

eleri mümkün olur. Kış lastiğine ayıracak fazla bütçesi olmayan ancak bu lastikleri alması gereken kişiler internet sitemizden kendileri için en uygun lastiği bulabilir. Kış lastiği fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek isteyen kişiler de yine web sayfamızdan tüm lastiklerin fiyatlarını öğrenebilir.

 

]]>
Kış Lastiği Uygulaması Nedir ? http://www.kislastigifiyatlari.net/kis-lastigi-uygulamasi-nedir/ Sat, 13 Jul 2019 09:14:37 +0000 http://www.kislastigifiyatlari.net/?p=2669 Kış lastiği uygulaması Aralık ayında başlayan ve tüm araçların kış lastiği takmasını zorunlu hale getiren bir yaptırımdır. Ülkemizde kış ayları oldukça sert geçebiliyor. Pek çok ilde kış aylarında yoğun kar yapışları meydana geliyor. Böyle havalarda da yollar çok kaygan oluyor. Bu yüzden de aracın yolda kaymaması için Aralık ayından itibaren kış lastiği takılması zorunludur. Bu uygulama yalnızca araç sahiplerini değil farklı araçları ve insanları da korumak içindir. Uygulamaya Aralık ayında başlansa da kar yağışlarının erken başlaması durumunda daha erken de kış lastiklerine geçilmelidir. Böylece trafik çok daha güvenli bir hale gelecektir.

 

En İyi Kış Lastiği Hangisidir ?

Yeni bir kış lastiği alacak olan kişiler hangi lastiği almaları konusunda tereddüt yaşayabiliyor. Özellikle lastiklerin özellikleri pek bilmeyen kişiler alacakları lastikler konusunda kafa karışıklığı yaşıyor. Ancak kış lastiği alınırken araç üreticinin tavsiyesi göz önüne alınmalıdır. Araç üreticileri ölçü, yük sınıfı ve hız sınıfı hakkında bilgi verecektir. Buna göre de kış lastiği alınmalıdır. Ayrıca en iyi kış lastiği hangisi diye merak edenlere verilebilecek cevap karda en iyi fren yapabilen ve bu frenleme sırasında kayması en az olandır. Bunun dışına çekiş yönünden de yeterli olması gereklidir. İyi bir kış lastiği kışın ıslak zeminlerdeki performansı üst düzey olandır. Fakat ıslak zeminlerin yanı sıra kuru zeminlerdeki performansı da önemlidir.

Önerilen Kış Lastikleri Nelerdir ?

kış lastiği uygulaması 2019

kış lastiği uygulaması

Uzman kişiler kış lastiği önerirken kuru, ıslak ve karlı yolda fren performansına bakar. Ayrıca bir lastiğin üretim yılı ve ayının da kontrol edilmesi önemlidir. Bunların dışında bir lastiğin tüm tekerlere uyum sağlıyor olması de şarttır. Tüm bunlar göz önüne alınarak lastik tercihi yapılmalıdır. Hangi lastik alınacak olunursa olunsun başvurulacak adres POLATLASTİK.COM internet sitemizdir. Kış lastikleri konusunda önemli bir satış noktası olan web sitemiz en uygun lastiklerin de alınabileceği adrestir. Bu yüzden de kış lastiği alacak olan kişilerin ilk olarak internet sitemizi ziyaret etmesi gereklidir. Aracınıza en uygun olan kış lastikleri web sitemiz kolay bir şekilde satın alınabilir.

]]>
Kış Lastiği Nasıl Seçilir 2019 http://www.kislastigifiyatlari.net/kis-lastigi-nasil-secilir-2019/ Thu, 11 Jul 2019 08:45:02 +0000 http://www.kislastigifiyatlari.net/?p=2660 Kış Lastiği Nasıl Seçilir?

Kış lastiği özellikle karlı ve yağmurlu havalarda aracın kaymasını önlemesinden dolayı çok önemlidir. Kış lastiği takılması hem araç sahibi hem de farklı araçların güvenliği için gereklidir. Bundan dolayı da kış lastiğinin takılması zorunludur. Araçların Aralık ayında kesin olarak kış lastiklerine geçmiş olması gerekir. Kış lastiği seçimi konusunda da insanların kafası karışabilir. Ancak en iyi çözüm aracın üretici firmasının önerdiği lastik hangisiyse onun takılmasıdır. Kış lastiği seçilirken şayet araç üreticisi yük ve hız sınıfına göre bir lastik önermişse o lastik alınmalıdır. Böyle bir öneri yoksa da standart lastik ile aynı ebatlar kış lastiği alınabilir.

Kış Lastiği Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kış lastiği alınırken en dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi lastiğin üzerinde kış lastiği sembolünün olup olmadığıdır. Bazı lastik satan yerler kış lastiği diye yaz lastiği satabiliyor. Bundan dolayı bu işarete çok dikkat edilmelidir. Kış lastiği alacak olan kişilere verilebilecek bir başka tavsiye ise garanti şartlarının neler olduğunun sorulmasıdır. Kış lastiklerinde garanti oldukça önemlidir. Bu yüzden de lastik alınırken bu konu hakkında kesinlikle bilgi alınmalıdır. Bunların yanı sıra dikkat edilmesi gereken hususlardan bazıları şunlardır:

 • Lastiğin üretim yılı ve ayı,
 • Lastiğin aracın tüm tekerleklerine takılıp takılmadığı.

En Uygun Kış Lastikleri

Kış lastiklerini güvenle alabileceğiniz yerlerden bir tanesi firmamızdır. İnternet sitemizi ziyaret eden kişiler kendi arabalarına en uygun olan lastiği bulabilirler. Ayrıca lastik karşılaştırması yapmak isteyen kişiler de yine bilgisayar başından hiç zorlanmadan bu değerlendirmeyi yapabilirler. En kaliteli kış lastiklerini en uygun fiyata almak isteyenlerin de muhakkak internet sitemize girmesi gerekir. Oldukça uygun fiyatlara lastikleri sağlayan firmamız insanların bütçelerini de sarsmıyor. Bunun dışında internet sayfamız sayesinde lastik alışverişi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Kış lastiği ihtiyacı duyan kişiler kendi araçları için en uygun lastiği internet sayfamızdan bulabilir ve bu lastiği hem en uygun fiyata hem de en kolay şekilde satın alabilir. Kış lastiği 2019 hakkında daha detaylı bilgi de internet sitemizde yer alıyor.

kış lastiği nasıl seçilir

kış lastiği nasıl seçilir 2019

]]>
Yeni Michelin Alpin 6 Kış Lastiği http://www.kislastigifiyatlari.net/yeni-michelin-alpin-6-kis-lastigi/ Sat, 03 Nov 2018 08:45:25 +0000 http://www.kislastigifiyatlari.net/?p=2604 Michelin Alpin 6 Kış Lastiği
Michelin Alpin serisinin en yeni modeli Alpin 6 bu yıl tüketicilerin beğenisine sunuldu. Michelin Alpin 6 modelini diğer serilerinden ayıran en önemli özelliği aşındığında bile kış lastiği performansından ödün vermemesi.
 • Michelin Alpin 6 kış lastikleri, minimum diş derinliğine ulaşılana kadar tüm kullanım ömrü boyunca kavrama özelliklerini korur.
 • Aşınmış Michelin Alpin 6 lastiklerinin durma mesafesi, rakip premium lastiklerden yaklaşık 5.4 metre daha kısadır.
 • Minimum diş derinliğine inildiğinde bile karda hızlanma etkinliği diğer rakip markalardan daha iyidir.
 • Michelin Alpin 6 yarışmacılar arasında en iyilerden biri.

 

Yapılan testlerde Michelin Alpin 6 kış lastikleri üstün direksiyon hakimiyetini ve ıslak zemin performansını sunar. Hassasiyet ve tepki hızı, manevralar sırasında asfaltta yapışma güvenilirliği ile Michelin Alpin 6 lastikleri, aşınmaya karşı dayanıklılığı ile rakiplerinden daha iyi performans göstermiştir.
En önemli konulardan birisi de kar üzerinde güvenli sürüş ve performansı ile ön plana çıkan Michelin Alpin 6 kış lastikleri, ıslak asfalt zeminde de yüksek yol hakimiyeti ve kısa fren mesafesi sunabilmesi, sessiz ve konforlu bir yolculuğun yanı sıra, yakıt tüketiminin en verimli şekilde dengelenmesi gibi özelliklerinin de yeterli seviyede olmasıdır. Diğer tüm rakiplerini geride bırakan Michelin Alpin 6, yaz lastiklerinde sunmakta olduğu konforlu ve güvenli sürüş keyfi özelliklerini, kış şartlarında da yaşamak isteyen sürücülere hitap etmektedir.
Michelin Alpin 6 serisinin üstün özellikleri konusunda en önemli etkenlerden birisi olan sırt desen tasarımı, Alpin 5 deseni ile kıyaslandığında oldukça farklıdır. Michelin Alpin 6 kış lastiği geliştirilen sırt desen tasarımı ile testlerde aldığı başarılı sonuçlarla sektörün beğenisini kazanan kış lastikleri arasındadır.
Michelin Alpin 6 Kış Lastiği Fiyatları ve ebat seçenekleri için tıklayın https://www.lastikal.com.tr/Michelin-Alpin-6,TA-8501.html
]]>
Yeni Hyundai Tucson Kışlık Lastik Fiyatları ve Markaları http://www.kislastigifiyatlari.net/yeni-hyundai-tucson-kislik-lastik-fiyatlari-ve-markalari/ Mon, 30 Oct 2017 08:41:16 +0000 http://www.kislastigifiyatlari.net/?p=167