Kar Üzerinde Güvenli Sürüş İçin Lassa Snoways 3

Otomobil kullanıcıları en zor kış koşullarında bile performanstan ödün vermeden araçlarını kullanmak isterler. Lassa Snoways 3 kış lastikleri, konfor ve güvenlikten ödün vermeden, zorlu kış koşullarında üst seviye performansla kullanılmak üzere geliştirilmiştir.

Kar üzerinde güvenli sürüş

Karlı yollarda, rakiplerine göre daha kısa mesafede dururken hem kar hem de buzla kaplı yollarda daha mükemmel manevra kabiliyeti ve yol tutuş sunmaktadır. Lassa Snoways 3 kullanan sürücüler sadece karla kaplı yollarda değil, sulu kar ve buzla kaplı zeminlerde de kendilerini güvende hissederler. Lassa kış lastiği modelleri ve fiyatları için lastikal.com.tr yi kontrol edebilirsiniz.

Kuru zeminde güvenli ve sessiz sürüş

Lassa Snoways 3 mükemmel konfor, uzun ömür ve kısa fren mesafesi ile güvenli yolculuklar için tasarlanmıştır. Sofistike desen tasarımı, gelişmiş sırt karışımı ve oldukça güçlü yapısı ile üstün sürüş dengesi sağlamakla kalmaz, lastiğin ömrü boyunca sürekli yüksek performans sunar. Özel bir simülasyon teknolojisi kullanılarak Lassa Snoways 3‘ün lastik gürültüsü en aza indirgenmiştir.

Mükemmel ıslak zemin performansı

Lassa Snoways 3 kış lastiği, ıslak ve soğuk yol koşullarında, özel geliştirilen karışımı ve bu yol koşulları için tasarlanan deseni sayesinde daha iyi frenleme, mükemmel kontrol ve çekiş imkanı vermektedir.Gelişmiş silika kullanılan karışım ile fren mesafesi kısalırken, ıslak zeminde aracınız daha iyi tutunabilmektedir. Özel simülasyon programları ile tasarlanan deseni su akşını dengelerken , kızaklama ihtimalinin minimum olmasını sağlar ve özellikle ıslak ve kaygan zeminlerde yol tutuşunu artırır.

snoways3

Bir önceki yazımız olan Kış Lastiği Yönetmeliği Genelgesi başlıklı makalemizde Kış Lastiği Yönetmeliği Genelgesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sayfayı Paylaş
error