Kış Lastiği Kampanyası İle Yanınızdayız

Kış lastiği kampanya 2019

 Kış Lastiği Kampanyası İle Yanınızdayız

Kış lastiği kampanya koşullarımızı sizler için çok cazip olacak şekilde hazırladık. Kış lastiği kampanya koşullarımız hakkında bilgi almak için  www.kislastigifiyatlari.net sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Sitemizi kolayca gezilerek, bilgi alınabilecek şekilde sizler için özenle tasarladık

Kış Lastikleri ve Mühendislik

Kış lastikleri gerçekten etkileyici mühendislik ürünleridir. Kış lastikleri bütün koşullarda yolda giderken ve yolun yüzeyine tutunurken yüzeyindeki karmaşık kanallar ile alttan kontrol edilir ve zemine pompa özelliği ile yapışır. Bu nedenle kış lastiklerinin yüzeyinin tasarımında dört mevsim lastiklerine ya da yaz lastiklerine oranla daha detaylı desenler görünür.

Herhangi bir yaz lastiğinin düz ve kaygan yüzeyi su ile ıslanmış zeminlerde problem olmasa da, zorlu kış koşullarında, kış lastiğinin sırtındaki tırtıklar sizi doğru yönde tutmak için yolu sıkıca kavrar ve bir pompa etkisi yaratarak yola yapışır. Bu koşullarda yaz lastiklerini kesinlikle önermiyoruz.

Kış lastikleri özellikle iş araçları için doğru seçimlerdir. Kış sürüşünüzde düzey atlamak isterseniz kış lastiği bu işin olmazsa olmazıdır.

Kış Lastiği Seçenekleri

Kış lastikleri çok geniş bir pazardır. Tam ihtiyacınızın ne olacağına karar vermek için zorlanabilirsiniz. Bu nedenle bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Sizi konu ile ilgili her detay hakkında bilgilendirmekten mutluluk duyacağız. Ayrıca kış lastiği kampanyası koşullarımızı da çok beğeneceğinize eminiz.

Kış Lastiği Seçimi Önerileri

Kış lastiği seçiminde önce karşılaşacağınız en kötü koşulları düşünün şimdi bir de bu koşullarla ne kadar sık karşılaşacağınızı düşünün. Seçim yaparken lastiğin kar ve buz tutuşunu, tam olarak nasıl yolu kavradığını ve sürüş keyfiniz de dahil olmak üzere bütün istek ve ihtiyaçlarınızı göz önünde tutun. Eğer kış aktiviteniz aile sedanınızla şehir içinde gidip gelmek ise, çok pahalı lastiklere yönelmenize gerek yoktur.

Fakat kışın otokross yapmayı seviyorsanız ya da yüksek beygir gücünde bir spor arabanız varsa o zaman size özel tasarım kauçukla imal edilmiş üstün performanslı lastikleri tavsiye ediyoruz.

Sizler için hazırlamış olduğumuz kış lastiği kampanyası toplu sipariş verdiğiniz takdirde daha da uygun bir hale gelebilir. Bu gibi özel koşullar için lütfen bizimle iletişim adresimiz üzerinde temas kurun.

Bir önceki yazımız olan En İyi Kış Lastiği başlıklı makalemizde en iyi kar lastiği ve en iyi kış lastiği hakkında bilgiler verilmektedir.

Sayfayı Paylaş
error