Yeni Michelin Alpin 6 Kış Lastiği

Michelin Alpin 6 Kış Lastiği

Michelin Alpin serisinin en yeni modeli Alpin 6 bu yıl tüketicilerin beğenisine sunuldu. Michelin Alpin 6 modelini diğer serilerinden ayıran en önemli özelliği aşındığında bile kış lastiği performansından ödün vermemesi.
  • Michelin Alpin 6 kış lastikleri, minimum diş derinliğine ulaşılana kadar tüm kullanım ömrü boyunca kavrama özelliklerini korur.
  • Aşınmış Michelin Alpin 6 lastiklerinin durma mesafesi, rakip premium lastiklerden yaklaşık 5.4 metre daha kısadır.
  • Minimum diş derinliğine inildiğinde bile karda hızlanma etkinliği diğer rakip markalardan daha iyidir.
  • Michelin Alpin 6 yarışmacılar arasında en iyilerden biri.

 

Yapılan testlerde Michelin Alpin 6 kış lastikleri üstün direksiyon hakimiyetini ve ıslak zemin performansını sunar. Hassasiyet ve tepki hızı, manevralar sırasında asfaltta yapışma güvenilirliği ile Michelin Alpin 6 lastikleri, aşınmaya karşı dayanıklılığı ile rakiplerinden daha iyi performans göstermiştir.
En önemli konulardan birisi de kar üzerinde güvenli sürüş ve performansı ile ön plana çıkan Michelin Alpin 6 kış lastikleri, ıslak asfalt zeminde de yüksek yol hakimiyeti ve kısa fren mesafesi sunabilmesi, sessiz ve konforlu bir yolculuğun yanı sıra, yakıt tüketiminin en verimli şekilde dengelenmesi gibi özelliklerinin de yeterli seviyede olmasıdır. Diğer tüm rakiplerini geride bırakan Michelin Alpin 6, yaz lastiklerinde sunmakta olduğu konforlu ve güvenli sürüş keyfi özelliklerini, kış şartlarında da yaşamak isteyen sürücülere hitap etmektedir.
Michelin Alpin 6 serisinin üstün özellikleri konusunda en önemli etkenlerden birisi olan sırt desen tasarımı, Alpin 5 deseni ile kıyaslandığında oldukça farklıdır. Michelin Alpin 6 kış lastiği geliştirilen sırt desen tasarımı ile testlerde aldığı başarılı sonuçlarla sektörün beğenisini kazanan kış lastikleri arasındadır.
Michelin Alpin 6 Kış Lastiği Fiyatları ve ebat seçenekleri için tıklayın https://www.lastikal.com.tr/Michelin-Alpin-6,TA-8501.html

Bir önceki yazımız olan Michelin CrossClimate + 4 Mevsim Lastiği başlıklı makalemizde 4 Mevsim ve Michelin CrossClimate hakkında bilgiler verilmektedir.

Sayfayı Paylaş
error