Yokohama’nın kış lastiği testlerden başarıyla geçti

Yokohama’nın performans otomobilleri ile SUV’lar için geliştirdiği kış lastiği W.drive V905, ADAC (Almanya Otomobil Kulübü)’nün zorlu kategorilerden oluşan testinden başarıyla geçerek en iyi ikinci lastik seçildi.

Yokohama tarafından üretilen W.drive V905 serisi lastikleri ADAC ( Almanya Otomobil Kulübü) tarafından kış koşullarında test edildi. W.drive V905 modeli lastik performansı, dayanıklılığı ve konforuyla ADAC test ekibinden tam not aldı.

Yokohama 205/55R16 91T V905 W.Drive Kış Lastiği; Kuru Zemin Performansı, Yol Tutuşu, Güvenlik , Frenleme; Islak Zemin, Kar ve Buz Performansı, Gürültü, Aşınma ve Yakıt Tüketimi kategorilerinde rakip lastiklere karşı test edildi ve büyük bir başarı elde etti. Kış koşullarında gerçekleşen kapsamlı testte; “kuru zeminde, yol tutuşu, frenleme açısından en iyi puanı alan, ıslak zeminde ve karda ise başarılı bir performasa sahip olan çok dengeli bir lastik” olarak tanımlandı. Yokohama’nın aralarında bulunduğu toplam 19 kış lastiği arasında ilk 2’de yer alan W.drive V905 yüksek performans otomobilleri ile SUV’lar için geliştirilmiş özel bir seri.

Yokohama’nın üstün teknolojisi ile üretilen W.drive V905 lastikleri; iyileştirilmiş kar ve su boşaltımı, mükemmel yol tutuşu sağlarken düşük sürüş direnciyle yakıt verimliliği sağlayan özel bir kış lastiği olarak dikkat çekiyor.

Yüksek performans otomobillerinin ve SUV’ların gözde kış lastiği W.drive V905’de; iyileştirilmiş mikro silika ve Yokohama’nın ödüllü ve çevreci “Portakal Yağı” teknolojisi birlikte kullanılıyor.

Yokohama V905 W.Drive Kış Lastiği

Bir önceki yazımız olan Falken Kış Lastiği başlıklı makalemizde falken hs449, Falken Kış Lastiği ve Falken kış lastiği fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sayfayı Paylaş
error